Haberler

Hermetik Kapı Sistemleri Nerelerde Kullanılır ?

16 Temmuz 2021, Cuma, 12:30

Otomatik kapı sistemleri günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran ve bizlere günlük akış içerisinde birçok konuda fayda sağlayan sistemlerdir. Ofisler, alışveriş merkezleri, oteller, plazalar, benzin istasyonları gibi birçok yerde kullanımı tercih edilen otomatik kapı sistemleri her farklı amaca hizmet eden giriş çıkışlar için biz kullanıcılarına farklı bir seçenekle çözüm sunar.

Detaylı Bilgi

Pass Box (Geçiş Kutusu)

16 Temmuz 2021, Cuma, 12:24

Geçiş kutuları, ürünlerin temiz odalara düzenli geçişini sağlamak için kullanılan ünitelerdir. Steril olmayan ortamdan steril ortama geçişte ürünün güvenli geçişini sağlayan geçiş kutusu isteğe bağlı UVC lamba, fan, filtre, kapı kilitleme süresi ve hız ayarlı özelliklere sahiptir. Pass Box üniteleri genel olarak Ereğli A1 sacdan, paslanmaz çelik iç geçiş odacıkları ve dış fırın kaplamalı olarak üretilmektedir.

Detaylı Bilgi

Temiz Oda Sistemleri, Partisyon Paneller İle Hijyen Güvenliği Sağlıyor

16 Temmuz 2021, Cuma, 12:24

Temizoda sistemleri konusunda anahtar teslim partisyon, filtrasyon, otomasyon ve havalandırma çözümleri sunan Kuzey Işıkları Temiz Oda Sistemleri, kritik hijyen güvenliği gerektiren alanların, temizoda ve GMP standartlarına uygun şekilde tasarlanmış, modüler yapıdaki "hijyenik partisyon paneller" ile istenilen şekilde bölünebilmesini sağlıyor.

Detaylı Bilgi
İletişim

Firmamız temiz oda sistemleri konusunda partisyon, filtrasyon, otomasyon ve havalandırma çözümlerini anahtar teslimi olarak sunmaktadır. Bir temiz oda inşası için gerekli tüm ekipman ve yardımcı aksesuarlar gerekli kalite ve işlevsellikte imal ve tedarik edilerek hassas montajı yapılmaktadır… Başarılı projelere imza atmış olan firmamız, teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekte ve sektöre sunmaktadır. Çözüm ortaklarımızla beraber sizlere en kaliteli şekilde hizmet ve servis vermek ana hedefimizdir.

Copyright © 2021 | KUZEY IŞIKLARI | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım