Pass Box (Geçiş Kutusu)

Geçiş kutuları, ürünlerin temiz odalara düzenli geçişini sağlamak için kullanılan ünitelerdir. Steril olmayan ortamdan steril ortama geçişte ürünün güvenli geçişini sağlayan geçiş kutusu isteğe bağlı UVC lamba, fan, filtre, kapı kilitleme süresi ve hız ayarlı özelliklere sahiptir. Pass Box üniteleri genel olarak Ereğli A1 sacdan, paslanmaz çelik iç geçiş odacıkları ve dış fırın kaplamalı olarak üretilmektedir. Projeye göre özel olarak da üretilebilen Pass Box havalandırma sistemine bağlı olarak veya bağımsız olarak da çalışabilmektedir.

Servis ve bakım:

Geçiş Kutusu, kullanım ömrü boyunca periyodik olarak kontrol edilmelidir. Filtre değişimi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Elektronik bileşenler için kontrol ve doğrulama hizmetleri kuruluşumuz tarafından yapılmaktadır.

İletişim

Firmamız temiz oda sistemleri konusunda partisyon, filtrasyon, otomasyon ve havalandırma çözümlerini anahtar teslimi olarak sunmaktadır. Bir temiz oda inşası için gerekli tüm ekipman ve yardımcı aksesuarlar gerekli kalite ve işlevsellikte imal ve tedarik edilerek hassas montajı yapılmaktadır… Başarılı projelere imza atmış olan firmamız, teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekte ve sektöre sunmaktadır. Çözüm ortaklarımızla beraber sizlere en kaliteli şekilde hizmet ve servis vermek ana hedefimizdir.

Copyright © 2021 | KUZEY IŞIKLARI | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım