Kuzey Işıkları Temiz Oda Sistemleri, Partisyon Paneller İle Hijyen Güvenliği Sağlıyor

Temizoda sistemleri konusunda anahtar teslim partisyon, filtrasyon, otomasyon ve havalandırma çözümleri sunan Kuzey Işıkları Temiz Oda Sistemleri, kritik hijyen güvenliği gerektiren alanların, temizoda ve GMP standartlarına uygun şekilde tasarlanmış, modüler yapıdaki "hijyenik partisyon paneller" ile istenilen şekilde bölünebilmesini sağlıyor.

Herhangi bir ek taşıyıcıya ihtiyaç duymaksızın, gizli alüminyum çerçevesi ile yüksek mukavemet gösteren hijyenik partisyon paneller ile geniş açıklıklar dahi sorunsuzca geçilebiliyor. Her iki yüzeyi düz, pürüzsüz yapıda ve antibakteriyel özelliğe sahip HPL (Yüksek Basınçlı Laminant) levhalar ile kaplanan panellerin yüzeyinde müşteri talebine göre paslanmaz, galvaniz, alüminyum veya cam elyaf takviyeli polyester gibi farklı malzemeler de tercih edilebiliyor.

Hijyenik partisyon paneller, yüksek yalıtımlı izolatörler içeren (EPS, taş yünü, vb.) kompozit bir yapıya sahip ve birlikte kullanıldığı tüm diğer panel, kapı ve aksesuar sistemleri ile hemyüz şekilde tasarlanıyor.

Yuvarlatılmış köşe ve bitiş detayları, kolay montaj şekli, sahada çıkabilecek değişikliklere veya ilavelere müdahale şansı veren malzeme yapısı ile öne çıkan hijyenik partisyon paneller, istenildiğinde yerinden sökülerek, farklı bir alana da monte edilebiliyor.

İletişim

Firmamız temiz oda sistemleri konusunda partisyon, filtrasyon, otomasyon ve havalandırma çözümlerini anahtar teslimi olarak sunmaktadır. Bir temiz oda inşası için gerekli tüm ekipman ve yardımcı aksesuarlar gerekli kalite ve işlevsellikte imal ve tedarik edilerek hassas montajı yapılmaktadır… Başarılı projelere imza atmış olan firmamız, teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekte ve sektöre sunmaktadır. Çözüm ortaklarımızla beraber sizlere en kaliteli şekilde hizmet ve servis vermek ana hedefimizdir.

Copyright © 2021 | KUZEY IŞIKLARI | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım